İade Şartları

İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan "hesabım" sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Eğer siparişiniz "sipariş hazırlanıyor" ya da "kargoya verildi" statüsünde değilse info@sadekar.com.tr adresine sipariş numaranızla birlikte bir mail göndererek siparişinizi iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleşecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Siz de "son siparişlerim" bölümünden sipariş durumunuzu kontrol edebilirsiniz.

"hesabım" sekmesinde siparişinizin durumu kargo aşamasındaysa, siparişiniz iptal edilememektedir. Fakat siparişinizin size ulaşmasıyla birlikte ürünü iade edebilirsiniz.

iade

Ürün ,varsa hediyesi ve bütün standart aksesuarları,ambalajı hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte tarafımıza gönderilmelidir. Tek yapmanız gereken, bize email yolu ile iade talebinizi bildirip iade onayı almanızdır.

İade etmek istediğiniz ürünü, siparişinizin size ulaştığı tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde geri gönderebilirsiniz.

iade adresi:

iade edilen ürünün tarafımıza ulaşmasıyla birlikte iade süreci başlatılır. ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra sadekar.com.tr tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içerisinde "artı bakiye" olarak kredi kartınıza yansır. bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Sadekar Mücevher’in bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

kusurlu ürün iadesi

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Bu tür bir durumla karşılaşmanız halinde yukarıdaki adımları izleyerek ürünü tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Üründe kullanımdan doğan bir kusur yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenir.

iade etme süresi kaç gündür ?

Ürün, varsa hediyesi ve bütün standart aksesuarları, ambalajı hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte tarafımıza gönderilmelidir. Yapmanız gereken, sadekar.com.tr üzerindeki "iade bölümünü" eksiksiz doldurarak, yurtiçi kargo (444 99 99) ile (Osman F. Seden Sok. 6/4 Teşvikiye Şişli-İstanbul) adresine gönderebilirsiniz. Gönderi ücreti alıcıya aittir.

İade etmek istediğiniz ürünü, siparişinizin size ulaştığı tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde geri gönderebilirsiniz.